POLISH USER MANUALS

Zabawka dla dorosłych wykonana z materiałów bezpiecznych dla ciała. Umyj ją przed użyciem, również przed pierwszym, a także po każdym użyciu. Stosuj bezzapachowe mydło lub środek do mycia zabawek. Zabawka ta jest w 100% wodoodporna. Nie zapomnij o środku nawilżającym na bazie wody! Naładuj ją przed pierwszym użyciem.
Aby ją włączyć, naciśnij przycisk FUN przez pół sekundy, następnie go puść. Aby wyłączyć, przytrzymaj go przez sekundę lub przełącz wszystkie 5 ustawień na opcję „wył.”. Zabawka posiada 4 prędkości i 1 schemat pracy. Kontynuuj klikanie przycisku FUN, aby uzyskać dostęp do wszystkich prędkości i schematu. Średni czas pracy wynosi 60 minut. Aby ją naładować, podłącz kabel do gniazdka. Przyczep go do metalowych styków znajdujących się na zabawce. Podczas ładowania przycisk będzie delikatnie migał. Do pełnego naładowania potrzeba maks. dwóch godzin. Napięcie podczas ładowania wynosi 5 V DC, pojemność 80 mAh, a napięcie podczas pracy 3,7 V DC. Silniczek wyłączy się automatycznie, jeśli podłączysz go do zasilania wtedy, gdy będzie on włączony.

Aby aktywować blokadę podróżną, naciśnij i przytrzymaj przycisk FUN przez około 4 sekundy. Przycisk mignie dwa razy, a zabawka dwa razy krótko zabrzęczy. Aby ją dezaktywować, naciśnij i przytrzymaj przycisk FUN. Urządzenie tak samo zabrzęczy i mignie.
ogólne informacje

Produkt nie jest bezpieczny, jeśli stosuje się go analnie. Należy pamiętać, że lekkie zróżnicowanie kolorystyczne na produkcie lub opakowaniu to normalny efekt procesu produkcji. Niniejszy produkt nie jest przeznaczony dla dzieci ani nie jest wyrobem medycznym. Należy zadbać o utylizację opakowania w sposób przyjazny dla środowiska i skorzystać z przewidzianych dla niego opcji recyklingu.

CZEGO NIE NALEŻY ROBIĆ 
Nie otwieraj zabawki. Nie używaj na niej ostrych przedmiotów. Nie wrzucaj jej ani kabla do ładowania do ognia. Nie zostawiaj jej na słońcu. Nie używaj jej ani nie ładuj w przypadku stwierdzenia nadmiernego nagrzewania się, wad mechanicznych lub anomalii (odbarwienia, nietypowego wyglądu, deformacji). Jeżeli zabawka zajmie się ogniem, nie gaś jej wodą. 

Aby uniknąć zwarcia, nie umieszczaj magnetycznych styków kabla do ładowania na metalowych powierzchniach ani innej ładowarce magnetycznej. Chroń ładowarkę przed wodą i wilgocią. Nie używaj zabawki podczas ładowania lub gdy kabel do ładowania jest podłączony.

Nie nakładaj na zabawkę środków nawilżających na bazie silikonu, olejków ani balsamów (w tym emulsji do opalania bądź kremów z filtrem, produktów do pielęgnacji ust, olejków eterycznych, oleju kokosowego i wszelkiego typu olei jadalnych). Mogą one spowodować nieodwracalne uszkodzenia zabawki, których gwarancja nie obejmuje.

INFORMACJE TECHNICZNE
Temperatura przechowywania i pracy 0°C – 40°C. Maks. temperatura otoczenia podczas pracy wynosi 40°C. Wahania temperatury otoczenia (na przykład w czasie podróży) mogą w pewnych warunkach spowodować lekką kondensację. W takim przypadku przed użyciem odczekaj kilka godzin, aż zabawka dostosuje się do temperatury otoczenia.

Min. 250 cykli ładowania. Czas czuwania na bateriach wynosi ok. sześć miesięcy, po czym trzeba je naładować, by z nich korzystać. Regularne stosowanie baterii gwarantuje ich żywotność. Zabawki, które można ładować, nie powinny być przechowywane w stanie rozładowania. Obwód ochronny baterii zapobiega ich przeładowaniu lub całkowitemu rozładowaniu. Na skutek nieprawidłowej obsługi baterie mogą mieć niekontrolowaną reakcję endotermiczną. W przypadku wystąpienia takiego zagrożenia, zachowaj zwykłe środki ostrożności i wyrzuć całą zabawkę.

Używaj wyłącznie oryginalnego kabla do ładowania zabawki. Jeżeli przycisk się nie podświetli, odłącz go i spróbuj ponownie. Odłącz go, gdy nie jest używany. Wtyczka magnetyczna i obszar wokół silniczka zabawki mogą się nagrzewać. Moduł zasilania jest zawsze odporny na zwarcie, lecz i tak może się nagrzewać!

MAGNETYCZNOŚĆ  
Karty z paskami magnetycznymi (tzn. karty kredytowe) mogą ulec uszkodzeniu, jeżeli będą miały kontakt z magnetycznymi elementami zabawki lub wtyczką ładowarki.

Zabawka dla dorosłych wykonana z silikonu bezpiecznego dla ciała. Umyj ją przed użyciem, również przed pierwszym, a także po każdym użyciu. Stosuj bezzapachowe mydło lub środek do mycia zabawek. Zabawka ta jest w 100% wodoodporna. Nie zapomnij o środku nawilżającym na bazie wody!
Twoja zabawka jest zasilana 2 bateriami AAA. Włóż je tak, jak pokazano na poniższych obrazkach.
Aby ją włączyć, naciśnij + i przytrzymaj, aż poczujesz wibracje.
Żeby przejść do wyższych prędkości lub innych schematów pracy, kliknij +.
Aby ustawić niższe prędkości lub poprzedni schemat pracy, kliknij -. W celu wyłączenia naciśnij i przytrzymaj -.
Zabawka posiada 6 prędkości i 6 rytmów pracy.
Żeby uniknąć stresujących sytuacji w czasie podróży, wystarczy wyjąć baterie i przechowywać je osobno! Pamiętaj, by zapakować dodatkowy zestaw baterii, jeśli nie będziesz mieć dostępu do prądu.

OGÓLNE INFORMACJE
Zabawka dla dorosłych wykonana z silikonu bezpiecznego dla ciała. Niniejszy produkt nie jest przeznaczony dla dzieci ani nie jest wyrobem medycznym. Opakowanie nadaje się do recyklingu; należy zadbać o jego utylizację w odpowiednim punkcie. Należy pamiętać, że lekkie zróżnicowanie kolorystyczne na produkcie lub opakowaniu to normalny efekt procesu produkcji. Produkt jest bezpieczny, jeśli stosuje się go analnie.

CZEGO NIE NALEŻY ROBIĆ
Nie otwieraj zabawki na siłę. Nie używaj na niej ostrych przedmiotów. Nie wrzucaj jej ani baterii do ognia. Nie zostawiaj jej na słońcu. Nie używaj jej w przypadku stwierdzenia nadmiernego nagrzewania się, wad mechanicznych lub anomalii (odbarwienia, nietypowego wyglądu, deformacji). Jeżeli zabawka zajmie się ogniem, nie gaś jej wodą. 

Nie nakładaj na zabawkę środków nawilżających na bazie silikonu, olejków ani balsamów (w tym emulsji do opalania bądź kremów z filtrem, produktów do pielęgnacji ust, olejków eterycznych, oleju kokosowego i wszelkiego typu olei jadalnych). Mogą one spowodować nieodwracalne uszkodzenia zabawki, których gwarancja nie obejmuje.

INFORMACJE TECHNICZNE
Temperatura przechowywania i pracy wynosi od 0°C do 40°C, maks. temperatura otoczenia podczas pracy wynosi 40°C. Wahania temperatury otoczenia (na przykład w czasie podróży) mogą w pewnych warunkach spowodować lekką kondensację. W takim przypadku przed użyciem odczekaj kilka godzin, aż zabawka dostosuje się do temperatury otoczenia.
Jeżeli nie używasz zabawki przez dłuższy czas, wyjmij z niej baterie, co wydłuży żywotność zarówno baterii, jak i zabawki.

Zabawka przeznaczona dla osób dorosłych, wyprodukowana z silikonu bezpiecznego dla ciała. Produkt należy przemyć przed każdym użyciem, w tym przed pierwszym, i po każdym użyciu. Do mycia zabawki należy skorzystać z bezzapachowego mydła lub środka czyszczącego do zabawek erotycznych. Zabawka jest w 100% wodoodporna. Należy pamiętać o użyciu żelu nawilżającego na bazie wody! Aby włączyć produkt, naciśnij i przytrzymaj przycisk FUN przez pół sekundy, następnie go puść. Aby wyłączyć zabawkę, naciśnij przycisk FUN. Zabawka posiada 6  prędkości ciągłej wibracji i 6 różnych rytmów stymulacji, a jej domyślna prędkość jest średnia. Naciśnij przycisk +, aby zwiększyć prędkość i zmienić ustawienia rytmu. Aby uzyskać dostęp do mniejszych prędkości lub aby przywrócić ustawienie ciągłej wibracji, wybierz . Czas pracy zabawki wynosi 40-120 minut. Aby ją naładować, podłącz kabel do zasilania, a końcówka zapali się na czerwono. Następnie należy podłączyć go do metalowych styków znajdujących się na zabawce. Jeśli zamiga , stan naładowania zabawki wynosi 33% lub mniej. Jeśli zamiga +, jej stan naładowania wynosi 66% lub mniej. Jeśli zamiga FUN, jej stan naładowania wynosi 99% lub mniej. Jeśli zamigają lub zapalą się wszystkie przyciski, zabawka jest w pełni naładowana. Do pełnego naładowania wystarczy ok. 6 godzin.

BLOKADA PODRÓŻNA
Aby aktywować blokadę podróżną, naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przyciski FUN oraz  przez ok. 0,5 sekundy. Aby ją odblokować, naciśnij i przytrzymaj jednocześnie przyciski FUN oraz + przez ok. 0,5 sekundy. W obu przypadkach, przyciski zamigają, a zabawka przez chwilę będzie brzęczeć.

INFORMACJE OGÓLNE
O ile produkt TIGER może być używany analnie, PATCHY PAUL, BIG BOSS, VOLTA oraz MANTA nie mają takiego zastosowania. Należy pamiętać, że lekkie zróżnicowanie kolorystyczne na produkcie lub opakowaniu to normalny efekt procesu produkcji. Niniejszy produkt nie jest przeznaczony dla dzieci ani nie jest produktem medycznym. Należy zadbać o utylizację opakowania w sposób przyjazny dla środowiska i skorzystać z przewidzianych dla niego opcji recyklingu.

CZEGO NIE NALEŻY ROBIĆ
Nie otwieraj zabawki. Nie używaj na niej ostrych przedmiotów. Nie wrzucaj jej, ani kabla do ładowania do ognia. Nie zostawiaj jej na słońcu. Nie używaj jej, ani nie ładuj w przypadku stwierdzenia nadmiernego nagrzewania się, wad mechanicznych lub anomalii (odbarwienia, nietypowego wyglądu, deformacji). Jeżeli zabawka zajmie się ogniem, nie gaś jej wodą.

Aby uniknąć zwarcia, nie umieszczaj magnetycznych styków kabla do ładowania na metalowych powierzchniach ani innej ładowarce magnetycznej. Chroń ładowarkę przed wodą i wilgocią. Nie używaj zabawki podczas ładowania lub gdy kabel USB do ładowania magnetycznego jest podłączony. Nie nakładaj na zabawkę środków nawilżających na bazie silikonu, olejków ani balsamów (w tym emulsji do opalania bądź kremów z filtrem, produktów do pielęgnacji ust, olejków eterycznych, oleju kokosowego i wszelkiego typu olei jadalnych). Mogą one spowodować nieodwracalne uszkodzenia zabawki, których gwarancja nie obejmuje.

INFORMACJE TECHNICZNE
Temperatura przechowywania i pracy: 0-40°C. Maks. temperatura otoczenia podczas pracy może wynosić 40°C. Wahania temperatury otoczenia (np. w czasie podróży) mogą w pewnych warunkach spowodować lekką kondensację. W takim przypadku przed użyciem odczekaj kilka godzin, aż zabawka dostosuje się do temperatury otoczenia.

Pojemność baterii: 500 mAh. Czas czuwania na bateriach wynosi ok. sześć miesięcy, po czym trzeba je naładować, by móc z nich korzystać. Regularne wykorzystanie baterii gwarantuje ich żywotność. Przed przechowywaniem rozładowaną zabawkę należy naładować. Obwód ochronny baterii zapobiega ich przeładowaniu lub całkowitemu rozładowaniu. Na skutek nieprawidłowego użytkowania baterii może wystąpić niekontrolowana reakcja endotermiczna. W przypadku wystąpienia takiego zagrożenia, zachowaj zwykłe środki ostrożności i wyrzuć całą zabawkę. Używaj wyłącznie oryginalnej ładowarki magnetycznej USB do ładowania zabawki. Jeżeli dioda LED na wtyczce do ładowania nie zaświeci się, odłącz i podłącz ją ponownie. Jeżeli nie korzystasz z zabawki, odłącz kabel. Wtyczka magnetyczna (jeśli wyświetlacz LED jest podświetlony) i obszar wokół silniczka zabawki mogą się nagrzewać. Moduł zasilania jest zawsze odporny na zwarcie, lecz i tak może się nagrzewać! Odporność zwarciowa wejścia USB w komputerze PC/MAC lub laptopie zależy od urządzenia, dlatego należy sprawdzić specyfikacje techniczne przed korzystaniem z zabawki. Może być wytwarzana niewielka ilość ciepła.

MAGNETYCZNOŚĆ
Karty z paskami magnetycznymi (tzn. karty kredytowe) mogą ulec uszkodzeniu, jeżeli będą miały kontakt z magnetycznymi elementami zabawki lub wtyczką ładowarki.